870S208BKLF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
870S208BKLF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 870S208BKLF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK BUF 2:4 250MHZ 32VFQFPN
Ngā Rauemi: 870S208BKLF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 870S208BKLF
Tau Wae 870S208BKLF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC CLK BUF 2:4 250MHZ 32VFQFPN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6118 pcs Pepa Raraunga 870S208BKLF.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.465 V Momo Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer
Pūrere Pūrere Whakarato 32-VFQFPN (5x5) Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 2:4 Packaging Tray
Paa / Case 32-VFQFN Exposed Pad Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Ētahi Ingoa 800-3251
870S208BKLF-ND
ICS870S208BKLF
ICS870S208BKLF-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakauru HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL Tautanga - Max 250MHz
Motuhake - Whakauru: Whakaputa Yes/No Whakaahuatanga Taipitopito Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer IC 2:4 250MHz 32-VFQFN Exposed Pad
Tau Wae Tuakiri ICS870S208
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
870W
870W
Kaihanga: PanaVise
Whakaahuatanga: CAMERA TREE - WHITE
I roto i te taonga: 1577 pcs
Tikiake: 870W.pdf