864S004AKILF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
864S004AKILF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 864S004AKILF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC BUFFER ZD LVDS ATTEN 32VFQFPN
Ngā Rauemi: 864S004AKILF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 864S004AKILF
Tau Wae 864S004AKILF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5893 pcs Pepa Raraunga 864S004AKILF.pdf
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Momo Fanout Distribution, Jitter Attenuator, Multiplexer, Zero Delay Buffer
Pūrere Pūrere Whakarato 32-VFQFPN (5x5) Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 2:4 Packaging Tray
Paa / Case 32-VFQFN Exposed Pad PLL Yes with Bypass
Whakaputa LVDS Ētahi Ingoa ICS864S004AKILF
ICS864S004AKILF-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru CML, LVDS, LVPECL, SSTL
Tautanga - Max 333.33MHz Kawewehe / Whakanao Yes/No
Motuhake - Whakauru: Whakaputa Yes/Yes Tau Wae Tuakiri ICS864S004
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
864B509HF
864B509HF
Kaihanga: Bomar (Winchester Electronics)
Whakaahuatanga: CONN F JACK R/A NON-CONSTANT PCB
I roto i te taonga: 4341 pcs
Tikiake: 864B509HF.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CIRC 6POS PLG TO CIRC 16AWG 26"
I roto i te taonga: 62 pcs
Tikiake: 864954-4.pdf
RFQ
864NT
864NT
Whakaahuatanga: CONN NUT FOR F JACK
I roto i te taonga: 5449 pcs
Tikiake:
864W
864W
Kaihanga: PanaVise
Whakaahuatanga: CCTV MAGNET BASE - WHITE
Tikiake: 864W.pdf
864QR
864QR
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: PVC CUTTER QUICK RELEASE
Tikiake: 864QR.pdf
864B509S
864B509S
Tikiake: 864B509S.pdf
864B509
864B509
Tikiake: 864B509.pdf
Whakaahuatanga: CIRC 6POS PLG TO CIRC 16AWG 21"