855S54AKILFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 855S54AKILFT
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLOCK MANANGEMENT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 855S54AKILFT
Tau Wae 855S54AKILFT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4648 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Clock IC
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
855X
855X
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN PLUG MONO 2.46MM 2COND
I roto i te taonga: 27350 pcs
Tikiake: 855X.pdf
RFQ
85599
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SET WR RAT OPEN END DUAL SAE 8PC
I roto i te taonga: 927 pcs
Tikiake:
RFQ
855S54AKILF
855S54AKILF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC CLOCK MANANGEMENT
I roto i te taonga: 4535 pcs
Tikiake:
8559
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" PLAST
Tikiake: 8559.pdf
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN MAGJACK 12PORT 1000 BASE-T
Tikiake: 85586-1005.pdf
Whakaahuatanga: CONN MAGJACK 8PORT 1000 BASE-T
855HC5700KR
855HC5700KR
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 8.5UF 10% 700VAC AXIAL
I roto i te taonga: 255 pcs
Tikiake: 855HC5700KR.pdf
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: WR RAT OPEN END 3/4
Whakaahuatanga: KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" PLAST
Whakaahuatanga: WR RAT OPEN END 11/16
Whakaahuatanga: SET WR RAT OPEN END DUAL MET 12P
I roto i te taonga: 645 pcs
855LC5700K5PM8
855LC5700K5PM8
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 8.5UF 700VAC CHAS MT
I roto i te taonga: 441 pcs
Tikiake: 855LC5700K5PM8.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel