848004AGILFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 848004AGILFT
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SYNTHESIZER FIBRE CH 24-TSSOP
Ngā Rauemi: 848004AGILFT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 848004AGILFT
Tau Wae 848004AGILFT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3974 pcs Pepa Raraunga 848004AGILFT.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.63 V Momo Frequency Synthesizer
Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP Raupapa FemtoClock®
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:4 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Whakaputa SSTL-2 Ētahi Ingoa ICS848004AGILFT
ICS848004AGILFT-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Crystal
Tautanga - Max 226.66MHz Kawewehe / Whakanao Yes/No
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/Yes Tau Wae Tuakiri ICS848004
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
84804
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: PROTECTION FILM 4" X 40 YDS
I roto i te taonga: 5981 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: CONTROL RELAY DIN SEALABLE COVER
I roto i te taonga: 5423 pcs
Tikiake: 84800000.pdf
RFQ
848-AG11D-ES
848-AG11D-ES
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
Tikiake: 848-AG11D-ES.pdf
84805
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SKT IMP 3/4DR 1-1/16
Tikiake:
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SKT IMP 3/4DR 15/16
Whakaahuatanga: SKT IMP 3/4DR 3/4
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: PROTECTION FILM 2" X 40 YDS
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: BUSHING 0.937" NYLON BLACK
Tikiake: 8480.pdf
Whakaahuatanga: PROTECTION FILM 6" X 40 YDS
848004AGILF
848004AGILF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SYNTHESIZER FIBRE CH 24-TSSOP
Tikiake: 848004AGILF.pdf
Kaihanga: Crouzet
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel