844N255AKILF
Hua Hua
Tau Wae: 844N255AKILF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SYNTHESIZER LVPECL 48VFQFN
Ngā Rauemi: 844N255AKILF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
260 pcs
520 pcs
1040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 844N255AKILF
Tau Wae 844N255AKILF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 13887 pcs Pepa Raraunga 844N255AKILF.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 2.625 V Pūrere Pūrere Whakarato 48-QFN (7x7)
Raupapa FemtoClock® NG Ratonga - Whakauru: Whakaputa 2:6
Packaging Tray Paa / Case 48-VFQFN Exposed Pad
PLL Yes Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa 800-3242
844N255AKILF-ND
ICS844N255AKILF
ICS844N255AKILF-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru LVCMOS, LVTTL, Crystal
Tautanga - Max 156.25MHz Kawewehe / Whakanao Yes/No
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/Yes
Ngā Hua e hāngai ana
844A
844A
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: PROGRAMMER EPROM UNIV DEVICE
I roto i te taonga: 4764 pcs
Tikiake: 844A.pdf