844071AGLFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 844071AGLFT
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLOCK GEN GIG ETH 8-TSSOP
Ngā Rauemi: 844071AGLFT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 844071AGLFT
Tau Wae 844071AGLFT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 16074 pcs Pepa Raraunga 844071AGLFT.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo Clock Generator
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP Raupapa FemtoClock®
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Whakaputa LVDS Ētahi Ingoa ICS844071AGLFT
ICS844071AGLFT-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Crystal Tautanga - Max 170MHz
Kawewehe / Whakanao Yes/Yes Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/Yes
Tau Wae Tuakiri ICS844071
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
84406
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: EXT BAR IMP 3/8DR 3
I roto i te taonga: 10177 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: PLATE STR. GUIDE REAR DRAG
I roto i te taonga: 122 pcs
Tikiake:
RFQ
8440C
8440C
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #4-40 NYLON 1/2"
I roto i te taonga: 158590 pcs
Tikiake: 8440C.pdf
84407
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: EXT BAR IMP 3/8DR 6
I roto i te taonga: 219 pcs
8440A
8440A
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #4-40 NYLON 1/4"
Tikiake: 8440A.pdf
Kaihanga: Makeblock
Whakaahuatanga: LINKAGE-024-BLUE (10-PACK)
Tikiake: 84404.pdf
Whakaahuatanga: ADPTR IMP 3/8DR 3/8F X 1/2M
8440B
8440B
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #4-40 NYLON 3/8"
Tikiake: 8440B.pdf
844071AGLF
844071AGLF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC CLK GEN SAS LVDS 8-TSSOP
Tikiake: 844071AGLF.pdf
8440D
8440D
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #4-40 NYLON 5/8"
Tikiake: 8440D.pdf
84409N
84409N
Whakaahuatanga: 3/8DR IMP EXT BAR 15"
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel