843S1333DGLFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 843S1333DGLFT
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK SYNTHESIZER 8TSSOP
Ngā Rauemi: 843S1333DGLFT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 843S1333DGLFT
Tau Wae 843S1333DGLFT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4736 pcs Pepa Raraunga 843S1333DGLFT.pdf
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Momo Clock/Frequency Synthesizer
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Whakaputa LVPECL Ētahi Ingoa ICS843S1333DGLFT
ICS843S1333DGLFT-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Crystal Tautanga - Max 1.333GHz