843441AM-150LFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 843441AM-150LFT
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK GEN SAS/SATA 8SOIC
Ngā Rauemi: 843441AM-150LFT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 843441AM-150LFT
Tau Wae 843441AM-150LFT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5192 pcs Pepa Raraunga 843441AM-150LFT.pdf
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa FemtoClock® Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL Yes Whakaputa LVPECL
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakauru Crystal Tautanga - Max 150MHz
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/Yes
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
843441AM-150LF
843441AM-150LF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC CLK GEN SAS/SATA 8SOIC
I roto i te taonga: 4666 pcs
Tikiake: 843441AM-150LF.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: BLOCK,RATCHET MOUNT
I roto i te taonga: 242 pcs
Tikiake:
RFQ
84343N
84343N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: 3/8"DRIVE 21MM DEEP IMPACT SOCKE
I roto i te taonga: 15833 pcs
Tikiake:
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: 3/8"DRIVE 22MM DEEP IMPACT SOCKE