8422002AGILFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8422002AGILFT
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SYNTHESIZER LVHSTL 20-TSSOP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8422002AGILFT
Tau Wae 8422002AGILFT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4003 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.465 V Momo Frequency Synthesizer
Pūrere Pūrere Whakarato 20-TSSOP Raupapa FemtoClock®
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 2:2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Whakaputa LVHSTL Ētahi Ingoa ICS8422002AGILFT
ICS8422002AGILFT-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru LVCMOS, LVTTL, Crystal
Tautanga - Max 226.66MHz Kawewehe / Whakanao Yes/Yes
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/Yes Tau Wae Tuakiri ICS8422002
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8422002AGI-07LF
8422002AGI-07LF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SYNTHESIZER LVHSTL 20-TSSOP
I roto i te taonga: 5155 pcs
Tikiake: 8422002AGI-07LF.pdf
RFQ
84220
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SKT IMP 1DR 6PT 2"
I roto i te taonga: 2263 pcs
Tikiake:
RFQ
84222
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SKT IMP 1DR 6PT 2-1/8
Tikiake:
84223C
84223C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 600MA 600 MOHM
Tikiake: 84223C.pdf
8422002AGI-07LFT
8422002AGI-07LFT
Tikiake: 8422002AGI-07LFT.pdf
Whakaahuatanga: SKT IMP 1DR 6PT 2-1/16
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: 2 #22 PE CBRD BRD PVC
I roto i te taonga: 165 pcs
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 2A 90 MOHM
Tikiake: 84222C.pdf
8422 060U1000
8422 060U1000
Kaihanga: Belden
I roto i te taonga: 85 pcs
Whakaahuatanga: SKT IMP 1DR 6PT 2-1/4
8422002AGILF
8422002AGILF
Whakaahuatanga: SKT IMP 1DR 6PT 2-3/16
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel