840304BGILFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 840304BGILFT
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FREQ SYNTHESIZER 24-TSSOP
Ngā Rauemi: 840304BGILFT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 840304BGILFT
Tau Wae 840304BGILFT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5326 pcs Pepa Raraunga 840304BGILFT.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.465 V Momo Frequency Synthesizer
Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP Raupapa FemtoClock®
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 2:5 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Whakaputa LVCMOS, LVTTL Ētahi Ingoa ICS840304BGILFT
ICS840304BGILFT-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru LVCMOS, LVTTL, Crystal
Tautanga - Max 133.33MHz Kawewehe / Whakanao Yes/No
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/No Tau Wae Tuakiri ICS840304
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: 3 #20 PE SHLD PVC
I roto i te taonga: 83 pcs
Tikiake:
RFQ
8404
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: COPPER FOIL 2 IN X 24 IN
I roto i te taonga: 7447 pcs
Tikiake: 8404.pdf
RFQ
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: 4 #20 PE SHLD PVC
I roto i te taonga: 77 pcs
Tikiake:
8404
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #4-40 ALUMINUM 7/8"
I roto i te taonga: 180037 pcs
Tikiake: 8404.pdf
8403A
8403A
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: COND ADHESIVE 2 PART EPOXY AIR P
I roto i te taonga: 878 pcs
840304BGILF
840304BGILF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FREQ SYNTHESIZER 24-TSSOP
Tikiake: 840304BGILF.pdf
8403-2"X72YD
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE MASKING TRANS/GRN 2"X 72YDS
Tikiake: 8403-2"X72YD.pdf
Whakaahuatanga: ADHESIVE COND 2-PART EPOXY 1 GAL
I roto i te taonga: 370 pcs
I roto i te taonga: 46 pcs
8403-1"X72YD
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE MASKING TRANS/GRN 1"X 72YDS
Tikiake: 8403-1"X72YD.pdf
I roto i te taonga: 41 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel