830154AMI-08LFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 830154AMI-08LFT
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: 830154AMI-08LFT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 830154AMI-08LFT
Tau Wae 830154AMI-08LFT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43381 pcs Pepa Raraunga 830154AMI-08LFT.pdf
Tuhinga o mua 1.4 V ~ 3.465 V Momo Fanout Buffer (Distribution)
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:4 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa ICS830154AMI-08LFT
ICS830154AMI-08LFT-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru LVCMOS
Tautanga - Max 160MHz Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/No
Whakaahuatanga Taipitopito Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:4 160MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tau Wae Tuakiri ICS830154-08
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RECEPT LGH 1/2 1POS
I roto i te taonga: 1420 pcs
Tikiake: 830178-2.pdf
RFQ
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: PRESS TO TEST IND
I roto i te taonga: 2526 pcs
Tikiake:
RFQ
83016
Kaihanga: Makeblock
Whakaahuatanga: TIMING PULLEY 90T-BLUE(4-PACK)
Tikiake: 83016.pdf
Whakaahuatanga: CONN LGH RCPT 10VOLT TIN
I roto i te taonga: 458 pcs
830154AGI-08LFT
830154AGI-08LFT
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 8TSSOP
Tikiake: 830154AGI-08LFT.pdf
830154AMI-08LF
830154AMI-08LF
Whakaahuatanga: IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 8SOIC
Tikiake: 830154AMI-08LF.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT FEEDTHRU SPLICE LGH1/2
I roto i te taonga: 442 pcs
Whakaahuatanga: CONN POWER JACK SOLDER EYELET
830154AGI-08LF
830154AGI-08LF
Tikiake: 830154AGI-08LF.pdf
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: IND PRESS TO TEST RED
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN RCPT FEED-THRU SPLICE LGH-1
I roto i te taonga: 819 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel