79RC32V332-100DHGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 79RC32V332-100DHGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MPU INTERPRISE 100MHZ 208QFP
Ngā Rauemi: 79RC32V332-100DHGI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 79RC32V332-100DHGI
Tau Wae 79RC32V332-100DHGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC MPU INTERPRISE 100MHZ 208QFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5016 pcs Pepa Raraunga 79RC32V332-100DHGI.pdf
Ngaohihi - I / O 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 208-PQFP (28x28) Tere 100MHz
Raupapa Interprise™ Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM SDRAM
Packaging Tray Paa / Case 208-BFQFP
Ētahi Ingoa IDT79RC32V332-100DHGI
IDT79RC32V332-100DHGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā whakatere o te whakairo No
Paparangi - Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito MIPS-II Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 100MHz 208-PQFP (28x28) Te tukatuka Core MIPS-II