72V90823BCG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V90823BCG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 2048X2048 100-BGA
Ngā Rauemi: 1.72V90823BCG.pdf2.72V90823BCG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
21 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V90823BCG
Tau Wae 72V90823BCG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 2608 pcs Pepa Raraunga 1.72V90823BCG.pdf2.72V90823BCG.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 100-CABGA (11x11)
Raupapa 72V Packaging Tray
Paa / Case 100-LBGA Ētahi Ingoa IDT72V90823BCG
IDT72V90823BCG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount