72V845L15PFGI
Hua Hua
Tau Wae: 72V845L15PFGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 4096X18 128QFP
Ngā Rauemi: 72V845L15PFGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
72 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V845L15PFGI
Tau Wae 72V845L15PFGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 2497 pcs Pepa Raraunga 72V845L15PFGI.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 128-TQFP (14x20)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 128-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V845L15PFGI
IDT72V845L15PFGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 144K (4K x 18 x 2)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA Mahinga Bus Bi-Directional
Tau Wae Tuakiri 72V845 Wā Uru 10ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V84L15PA
72V84L15PA
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO ASYNCH 2048X18 56TSSOP
I roto i te taonga: 4873 pcs
Tikiake: 72V84L15PA.pdf
RFQ
72V845L10PF8
72V845L10PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 4096X18 128QFP
I roto i te taonga: 4282 pcs
Tikiake: 72V845L10PF8.pdf
RFQ
72V845L10PF
72V845L10PF
Tikiake: 72V845L10PF.pdf
72V845L15PF8
72V845L15PF8
Tikiake: 72V845L15PF8.pdf
72V845L15PF
72V845L15PF
Tikiake: 72V845L15PF.pdf
72V845L20PF
72V845L20PF
Tikiake: 72V845L20PF.pdf
72V845L10PFG
72V845L10PFG
Tikiake: 72V845L10PFG.pdf
72V845L20PF8
72V845L20PF8
Tikiake: 72V845L20PF8.pdf
72V845L15PFI
72V845L15PFI
Tikiake: 72V845L15PFI.pdf
72V845L10PFG8
72V845L10PFG8
Tikiake: 72V845L10PFG8.pdf
72V845L15PFGI8
72V845L15PFGI8
Tikiake: 72V845L15PFGI8.pdf
72V845L15PFI8
72V845L15PFI8
Tikiake: 72V845L15PFI8.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel