72V841L15TFGI
Hua Hua
Tau Wae: 72V841L15TFGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 2048X18 15NS 64QFP
Ngā Rauemi: 72V841L15TFGI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V841L15TFGI
Tau Wae 72V841L15TFGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4337 pcs Pepa Raraunga 72V841L15TFGI.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V841L15TFGI
IDT72V841L15TFGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 72K (4K x 9 x 2)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT No Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 66.7MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 40mA