72V841L10PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V841L10PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 2048X18 10NS 64QFP
Ngā Rauemi: 72V841L10PFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
90 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V841L10PFG
Tau Wae 72V841L10PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3013 pcs Pepa Raraunga 72V841L10PFG.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V841L10PFG
IDT72V841L10PFG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 72K (4K x 9 x 2)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 40mA Mahinga Bus Bi-Directional