72V815L10PFG8
Hua Hua
Tau Wae: 72V815L10PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MEM FIFO 512X18 128TQFP
Ngā Rauemi: 72V815L10PFG8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V815L10PFG8
Tau Wae 72V815L10PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4772 pcs Pepa Raraunga 72V815L10PFG8.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 128-TQFP (14x20)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 128-LQFP Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Rahi Mahara 18K (512 x 18 x 2) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA Mahinga Bus Bi-Directional