72V805L10PFG8
Hua Hua
Tau Wae: 72V805L10PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MEM FIFO 256X18 128TQFP
Ngā Rauemi: 72V805L10PFG8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V805L10PFG8
Tau Wae 72V805L10PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5116 pcs Pepa Raraunga 72V805L10PFG8.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 128-TQFP (14x20)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 128-LQFP Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Rahi Mahara 9K (256 x 18 x 2) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA Mahinga Bus Bi-Directional
Wā Uru 6.5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V811L10PF8
72V811L10PF8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 512X9 10NS 64QFP
I roto i te taonga: 4196 pcs
Tikiake: 72V811L10PF8.pdf
RFQ
72V805L10PF
72V805L10PF
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 256X18 10NS 128QFP
I roto i te taonga: 5367 pcs
Tikiake: 72V805L10PF.pdf
RFQ
72V805L15PF
72V805L15PF
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 256X18 15NS 128QFP
Tikiake: 72V805L15PF.pdf
72V805L20PF
72V805L20PF
Tikiake: 72V805L20PF.pdf
72V805L20PF8
72V805L20PF8
Tikiake: 72V805L20PF8.pdf
72V801L20PF8
72V801L20PF8
Whakaahuatanga: IC SYNC FIFO 256X9 20NS 64QFP
Tikiake: 72V801L20PF8.pdf
72V805L15PF8
72V805L15PF8
Tikiake: 72V805L15PF8.pdf
72V801L20TF
72V801L20TF
Tikiake: 72V801L20TF.pdf
72V801L20TF8
72V801L20TF8
Tikiake: 72V801L20TF8.pdf
72V811L10PF
72V811L10PF
Tikiake: 72V811L10PF.pdf
72V805L10PF8
72V805L10PF8
Tikiake: 72V805L10PF8.pdf
72V805L10PFG
72V805L10PFG
Whakaahuatanga: IC MEM FIFO 256X18 128TQFP
Tikiake: 72V805L10PFG.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel