72V3670L10PFG
Hua Hua
Tau Wae: 72V3670L10PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SS 8192X36 10NS 128-TQFP
Ngā Rauemi: 1.72V3670L10PFG.pdf2.72V3670L10PFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
36 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V3670L10PFG
Tau Wae 72V3670L10PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1879 pcs Pepa Raraunga 1.72V3670L10PFG.pdf2.72V3670L10PFG.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 128-TQFP (14x20)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 128-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V3670L10PFG
IDT72V3670L10PFG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 288K (8K x 36)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 40mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72V3670 Wā Uru 6.5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V3664L10PF8
72V3664L10PF8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO 8192X36 10NS 128QFP
I roto i te taonga: 4714 pcs
Tikiake: 72V3664L10PF8.pdf
RFQ
72V3670L15PFI8
72V3670L15PFI8
Whakaahuatanga: IC FIFO SS 8192X36 15NS 128-TQFP
I roto i te taonga: 4387 pcs
Tikiake: 72V3670L15PFI8.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: IC FIFO SS 8192X36 10NS 128-TQFP
Tikiake: 72V3670L10PF8.pdf
72V3670L15PFI
72V3670L15PFI
Tikiake: 72V3670L15PFI.pdf
72V3670L15PF8
72V3670L15PF8
Tikiake: 72V3670L15PF8.pdf
72V3664L10PF
72V3664L10PF
Tikiake: 72V3664L10PF.pdf
Tikiake: 72V3664L15PF8.pdf
72V3670L6BB8
72V3670L6BB8
Whakaahuatanga: IC FIFO SS 8192X36 6NS 144-BGA
Tikiake: 72V3670L6BB8.pdf
72V3670L6BB
72V3670L6BB
Tikiake: 72V3670L6BB.pdf
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC II 36BIT 128-TQFP
Tikiake: 72V3670L10PF.pdf
72V3670L15PF
72V3670L15PF
Tikiake: 72V3670L15PF.pdf
Tikiake: 72V3664L15PF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel