72V3650L6PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V3650L6PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SS 2048X36 6NS 128-TQFP
Ngā Rauemi: 1.72V3650L6PFG.pdf2.72V3650L6PFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
36 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V3650L6PFG
Tau Wae 72V3650L6PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 2736 pcs Pepa Raraunga 1.72V3650L6PFG.pdf2.72V3650L6PFG.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 128-TQFP (14x20)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 128-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V3650L6PFG
IDT72V3650L6PFG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 72K (2K x 36)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 166MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 40mA Mahinga Bus Uni-Directional