72V3643L10PFG
Hua Hua
Tau Wae: 72V3643L10PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MEM FIFO 1024X36 128TQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
72 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V3643L10PFG
Tau Wae 72V3643L10PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 2450 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 128-TQFP (14x20)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 128-LQFP Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Rahi Mahara 36K (1K x 36) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 100MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 400mA
Mahinga Bus Uni-Directional Wā Uru 6.5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V3642L10PFG
72V3642L10PFG
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 3.3V CMOS 120-TQFP
I roto i te taonga: 2180 pcs
Tikiake: 72V3642L10PFG.pdf
RFQ
72V3642L15PF8
72V3642L15PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO 1MX72 15NS 120QFP
I roto i te taonga: 4915 pcs
Tikiake: 72V3642L15PF8.pdf
RFQ
72V3643L15PF
72V3643L15PF
Whakaahuatanga: IC SYNCFIFO 1024X36 15NS 128TQFP
Tikiake: 72V3643L15PF.pdf
72V3644L10PF8
72V3644L10PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO 2048X36 10NS 128QFP
Tikiake: 72V3644L10PF8.pdf
72V3643L10PFG8
72V3643L10PFG8
Whakaahuatanga: IC MEM FIFO 1024X36 128TQFP
Tikiake:
72V3642L10PFG8
72V3642L10PFG8
Whakaahuatanga: IC FIFO 1MX72 10NS 120QFP
Tikiake: 72V3642L10PFG8.pdf
72V3643L10PF
72V3643L10PF
Whakaahuatanga: IC SYNCFIFO 1024X36 10NS 128TQFP
Tikiake: 72V3643L10PF.pdf
Tikiake: 72V3644L10PF.pdf
Tikiake: 72V3643L15PF8.pdf
Tikiake: 72V3643L10PF8.pdf
72V3643L12PF
72V3643L12PF
Whakaahuatanga: IC SYNCFIFO 1024X36 128TQFP
Tikiake:
Tikiake: 72V3642L15PF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel