72V3632L10PFG
Hua Hua
Tau Wae: 72V3632L10PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 512X36X2 SYNC 120TQFP
Ngā Rauemi: 72V3632L10PFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
45 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V3632L10PFG
Tau Wae 72V3632L10PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 2784 pcs Pepa Raraunga 72V3632L10PFG.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 120-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 120-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V3632L10PFG
IDT72V3632L10PFG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 36K (512 x 36 x 2)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 400mA Mahinga Bus Bi-Directional