72V3631L15PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V3631L15PFG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V3631L15PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 512X36 15NS 120TQFP
Ngā Rauemi: 72V3631L15PFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
45 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V3631L15PFG
Tau Wae 72V3631L15PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 2808 pcs Pepa Raraunga 72V3631L15PFG.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 120-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 120-LQFP Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Rahi Mahara 18K (512 x 36) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 66.7MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 400µA
Mahinga Bus Bi-Directional Wā Uru 10ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V3624L10PF
72V3624L10PF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO 512X36 10NS 128QFP
I roto i te taonga: 4414 pcs
Tikiake: 72V3624L10PF.pdf
RFQ
72V3631L20PF
72V3631L20PF
Whakaahuatanga: IC SYNCFIFO 512X36 20NS 120-TQFP
I roto i te taonga: 4270 pcs
Tikiake: 72V3631L20PF.pdf
RFQ
72V3631L15PF
72V3631L15PF
Whakaahuatanga: IC SYNCFIFO 512X36 15NS 120-TQFP
Tikiake: 72V3631L15PF.pdf
72V3631L15PF8
72V3631L15PF8
Tikiake: 72V3631L15PF8.pdf
72V3631L15PFG8
72V3631L15PFG8
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 512X36 15NS 120TQFP
Tikiake: 72V3631L15PFG8.pdf
Whakaahuatanga: IC FIFO 512X36 15NS 128QFP
Tikiake: 72V3624L15PF8.pdf
72V3632L10PF8
72V3632L10PF8
Whakaahuatanga: IC BIFIFO 512X36X2 10NS 120-TQFP
Tikiake: 72V3632L10PF8.pdf
Tikiake: 72V3624L10PF8.pdf
Tikiake: 72V3624L15PF.pdf
Tikiake: 72V3632L10PF.pdf
72V3631L20PF8
72V3631L20PF8
Tikiake: 72V3631L20PF8.pdf
72V3631L15PQF
72V3631L15PQF
Whakaahuatanga: IC SYNCFIFO 512X36 15NS 132QFP
Tikiake: 72V3631L15PQF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel