72V3612L12PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V3612L12PFG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V3612L12PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 64X36X2 12NS 120QFP
Ngā Rauemi: 72V3612L12PFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
45 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V3612L12PFG
Tau Wae 72V3612L12PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3043 pcs Pepa Raraunga 72V3612L12PFG.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 120-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 120-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V3612L12PFG
IDT72V3612L12PFG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 4.5K (64 x 36 x 2)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Width Raraunga Raraunga 83MHz