72V3611L15PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V3611L15PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 64X36 15NS 120TQFP
Ngā Rauemi: 72V3611L15PFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
45 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V3611L15PFG
Tau Wae 72V3611L15PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3296 pcs Pepa Raraunga 72V3611L15PFG.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 120-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 120-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V3611L15PFG
IDT72V3611L15PFG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 2.25K (64 x 36)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 500µA Mahinga Bus Bi-Directional
Tau Wae Tuakiri 72V3611 Wā Uru 10ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V3611L15PQF
72V3611L15PQF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 64X36 15NS 132QFP
I roto i te taonga: 4628 pcs
Tikiake: 72V3611L15PQF.pdf
RFQ
72V3611L20PF8
72V3611L20PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 64X36 20NS 120-TQFP
I roto i te taonga: 5226 pcs
Tikiake: 72V3611L20PF8.pdf
RFQ
72V3611L15PFG8
72V3611L15PFG8
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 64X36 15NS 120TQFP
Tikiake: 72V3611L15PFG8.pdf
72V36110L7-5PFGI
72V36110L7-5PFGI
Whakaahuatanga: 3.3V SUPERSYNC II 36BIT FIFO