72V36100L6BB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V36100L6BB
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 64X36 6NS 144BGA
Ngā Rauemi: 1.72V36100L6BB.pdf2.72V36100L6BB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V36100L6BB
Tau Wae 72V36100L6BB Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1006 pcs Pepa Raraunga 1.72V36100L6BB.pdf2.72V36100L6BB.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 144-PBGA (13x13)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 144-BGA Ētahi Ingoa IDT72V36100L6BB
IDT72V36100L6BB-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 2.25M (64K x 36)
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 166MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 40mA Mahinga Bus Uni-Directional