72V295L15PFI
Hua Hua
Tau Wae: 72V295L15PFI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 64-TQFP
Ngā Rauemi: 1.72V295L15PFI.pdf2.72V295L15PFI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V295L15PFI
Tau Wae 72V295L15PFI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5301 pcs Pepa Raraunga 1.72V295L15PFI.pdf2.72V295L15PFI.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V295L15PFI
IDT72V295L15PFI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 2.25M (128K x 18)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 66.7MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA
Mahinga Bus Uni-Directional Tau Wae Tuakiri 72V295
Wā Uru 10ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V295L10PFG8
72V295L10PFG8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 64-TQFP
I roto i te taonga: 1592 pcs
Tikiake: 72V295L10PFG8.pdf
RFQ
72V295L15PF8
72V295L15PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 64-TQFP
I roto i te taonga: 5132 pcs
Tikiake: 72V295L15PF8.pdf
RFQ
72V295L20PF8
72V295L20PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO SUPERSYNCII 20NS 64-TQFP
Tikiake: 72V295L20PF8.pdf
72V36100L10PFI
72V36100L10PFI
Whakaahuatanga: IC FIFO 64X36 128QFP
Tikiake:
72V295L15PFI8
72V295L15PFI8
Tikiake: 72V295L15PFI8.pdf
72V295L15PF
72V295L15PF
Tikiake: 72V295L15PF.pdf
72V295L10PFG
72V295L10PFG
Whakaahuatanga: IC FIFO SUPERSYNC 10NS 64-TQFP
Tikiake: 72V295L10PFG.pdf
72V36100L10PF
72V36100L10PF
Whakaahuatanga: IC FIFO 64X36 10NS 128QFP
Tikiake: 72V36100L10PF.pdf
72V295L20PF
72V295L20PF
Tikiake: 72V295L20PF.pdf
72V295L15PFGI
72V295L15PFGI
Tikiake: 72V295L15PFGI.pdf
72V36100L10PF8
72V36100L10PF8
Tikiake: 72V36100L10PF8.pdf
72V295L15PFGI8
72V295L15PFGI8
Tikiake: 72V295L15PFGI8.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel