72V293L10PFI
Hua Hua
Tau Wae: 72V293L10PFI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 65536X18 10NS 80QFP
Ngā Rauemi: 1.72V293L10PFI.pdf2.72V293L10PFI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V293L10PFI
Tau Wae 72V293L10PFI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1290 pcs Pepa Raraunga 1.72V293L10PFI.pdf2.72V293L10PFI.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 80-LQFP Ētahi Ingoa 800-2148
IDT72V293L10PFI
IDT72V293L10PFI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 1.125M (64K x 18)(128K x 9)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 100MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA
Mahinga Bus Uni-Directional Tau Wae Tuakiri 72V293
Wā Uru 6.5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V293L15PF
72V293L15PF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO 65536X18 15NS 80QFP
I roto i te taonga: 5967 pcs
Tikiake: 72V293L15PF.pdf
RFQ
72V291L20TF
72V291L20TF
Whakaahuatanga: IC FIFO SS 32768X36 20NS 64QFP
I roto i te taonga: 5325 pcs
Tikiake: 72V291L20TF.pdf
RFQ
72V293L6PF8
72V293L6PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO 65536X18 6NS 80QFP
Tikiake: 72V293L6PF8.pdf
72V291L20TF8
72V291L20TF8
Tikiake: 72V291L20TF8.pdf
72V293L6PF
72V293L6PF
Whakaahuatanga: IC FIFO 65536X18 6NS 80-TQFP
Tikiake: 72V293L6PF.pdf
72V293L6BC
72V293L6BC
Whakaahuatanga: IC FIFO 65536X18 6NS 100BGA
Tikiake: 72V293L6BC.pdf
72V293L10PF8
72V293L10PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO 65536X18 10NS 80QFP
Tikiake: 72V293L10PF8.pdf
72V291L20PF
72V291L20PF
Tikiake: 72V291L20PF.pdf
72V293L10PFI8
72V293L10PFI8
Tikiake: 72V293L10PFI8.pdf
72V293L15PF8
72V293L15PF8
Tikiake: 72V293L15PF8.pdf
72V291L20PF8
72V291L20PF8
Tikiake: 72V291L20PF8.pdf
72V293L10PF
72V293L10PF
Tikiake: 72V293L10PF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel