72V283L7-5PF
Hua Hua
Tau Wae: 72V283L7-5PF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 32768X18 7-5NS 80QFP
Ngā Rauemi: 1.72V283L7-5PF.pdf2.72V283L7-5PF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V283L7-5PF
Tau Wae 72V283L7-5PF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4822 pcs Pepa Raraunga 1.72V283L7-5PF.pdf2.72V283L7-5PF.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 80-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V283L7-5PF
IDT72V283L7-5PF-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 576K (32K x 18)(64K x 9)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 133.3MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA
Mahinga Bus Uni-Directional Tau Wae Tuakiri 72V283
Wā Uru 5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V283L6PF
72V283L6PF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO 32768X18 6NS 80QFP
I roto i te taonga: 4230 pcs
Tikiake: 72V283L6PF.pdf
RFQ
72V283L6PFG
72V283L6PFG
Whakaahuatanga: IC MEM FIFO 32768X18 80QFP
I roto i te taonga: 5622 pcs
Tikiake:
RFQ
72V283L7-5PFI8
72V283L7-5PFI8
Whakaahuatanga: IC FIFO 32768X18 80QFP
Tikiake:
72V283L7-5PFI
72V283L7-5PFI
Whakaahuatanga: IC FIFO 32768X18 7-5NS 80QFP
Tikiake: 72V283L7-5PFI.pdf
72V283L7-5PFGI8
72V283L7-5PFGI8
Tikiake: 72V283L7-5PFGI8.pdf
72V283L6PF8
72V283L6PF8
Tikiake: 72V283L6PF8.pdf
72V283L7-5BCI
72V283L7-5BCI
Whakaahuatanga: IC FIFO 32768X18 7-5NS 100-BGA
Tikiake: 72V283L7-5BCI.pdf
72V283L7-5PFGI
72V283L7-5PFGI
Tikiake: 72V283L7-5PFGI.pdf
72V283L7-5PF8
72V283L7-5PF8
Tikiake: 72V283L7-5PF8.pdf
72V283L6PFG8
72V283L6PFG8
72V285L10PF
72V285L10PF
Whakaahuatanga: IC FIFO SS 65536X18 10NS 64-TQFP
Tikiake: 72V285L10PF.pdf
72V283L7-5BC
72V283L7-5BC
Tikiake: 72V283L7-5BC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel