72V281L15TFI
Hua Hua
Tau Wae: 72V281L15TFI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 32768X18 15NS 64QFP
Ngā Rauemi: 1.72V281L15TFI.pdf2.72V281L15TFI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V281L15TFI
Tau Wae 72V281L15TFI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4426 pcs Pepa Raraunga 1.72V281L15TFI.pdf2.72V281L15TFI.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V281L15TFI
IDT72V281L15TFI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 576K (64K x 9)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 66.7MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA