72V281L15PFGI
Hua Hua
Tau Wae: 72V281L15PFGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 32768X18 15NS 64QFP
Ngā Rauemi: 1.72V281L15PFGI.pdf2.72V281L15PFGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
90 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V281L15PFGI
Tau Wae 72V281L15PFGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1468 pcs Pepa Raraunga 1.72V281L15PFGI.pdf2.72V281L15PFGI.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V281L15PFGI
IDT72V281L15PFGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 576K (64K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA Mahinga Bus Uni-Directional