72V275L20TF
Hua Hua
Tau Wae: 72V275L20TF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SS 32768X18 20NS 64STQFP
Ngā Rauemi: 72V275L20TF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V275L20TF
Tau Wae 72V275L20TF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4088 pcs Pepa Raraunga 72V275L20TF.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V275L20TF
IDT72V275L20TF-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 576K (32K x 18)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 50MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA