72V275L10TF
Hua Hua
Tau Wae: 72V275L10TF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SS 32768X18 10NS 64STQFP
Ngā Rauemi: 72V275L10TF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V275L10TF
Tau Wae 72V275L10TF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4410 pcs Pepa Raraunga 72V275L10TF.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V275L10TF
IDT72V275L10TF-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 576K (32K x 18)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 100MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA
Mahinga Bus Uni-Directional Tau Wae Tuakiri 72V275
Wā Uru 6.5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V275L15PFG
72V275L15PFG
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 3.3V 64-TQFP
I roto i te taonga: 1691 pcs
Tikiake: 72V275L15PFG.pdf
RFQ
72V275L15PF
72V275L15PF
Whakaahuatanga: IC FIFO SS 32768X18 15NS 64-TQFP
I roto i te taonga: 4478 pcs
Tikiake: 72V275L15PF.pdf
RFQ
72V275L10TFG
72V275L10TFG
Whakaahuatanga: IC FIFO 32768X18 SYNC 64TQFP
Tikiake: 72V275L10TFG.pdf
72V275L10PFG8
72V275L10PFG8
Whakaahuatanga: IC FIFO SS 32768X18 10NS 64-TQFP
Tikiake: 72V275L10PFG8.pdf
72V275L10TFG8
72V275L10TFG8
Whakaahuatanga: IC FIFO SS 32768X18 10NS 64STQFP
Tikiake: 72V275L10TFG8.pdf
72V275L10PF
72V275L10PF
Tikiake: 72V275L10PF.pdf
72V275L10PFG
72V275L10PFG
Tikiake: 72V275L10PFG.pdf
72V275L10TF8
72V275L10TF8
Tikiake: 72V275L10TF8.pdf
72V275L15PF8
72V275L15PF8
Tikiake: 72V275L15PF8.pdf
72V273L7-5PFI8
72V273L7-5PFI8
Whakaahuatanga: IC FIFO 16384X18 80QFP
Tikiake:
72V273L7-5PFI
72V273L7-5PFI
Whakaahuatanga: IC FIFO 16384X18 7-5NS 80QFP
Tikiake: 72V273L7-5PFI.pdf
72V275L10PF8
72V275L10PF8
Tikiake: 72V275L10PF8.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel