72V273L7-5BCGI
Hua Hua
Tau Wae: 72V273L7-5BCGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 16384X18 7-5NS 100BGA
Ngā Rauemi: 1.72V273L7-5BCGI.pdf2.72V273L7-5BCGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
21 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V273L7-5BCGI
Tau Wae 72V273L7-5BCGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1815 pcs Pepa Raraunga 1.72V273L7-5BCGI.pdf2.72V273L7-5BCGI.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 100-CABGA (11x11)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 100-LBGA Ētahi Ingoa IDT72V273L7-5BCGI
IDT72V273L7-5BCGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 288K (16K x 18)(32K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 133.3MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional