72V271LA15PFI
Hua Hua
Tau Wae: 72V271LA15PFI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SS 16384X18 15NS 64QFP
Ngā Rauemi: 1.72V271LA15PFI.pdf2.72V271LA15PFI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V271LA15PFI
Tau Wae 72V271LA15PFI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5784 pcs Pepa Raraunga 1.72V271LA15PFI.pdf2.72V271LA15PFI.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V271LA15PFI
IDT72V271LA15PFI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 288K (32K x 9)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 66.7MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA