72V261LA20TF8
Hua Hua
Tau Wae: 72V261LA20TF8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SS 8192X18 20NS 64QFP
Ngā Rauemi: 1.72V261LA20TF8.pdf2.72V261LA20TF8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V261LA20TF8
Tau Wae 72V261LA20TF8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4264 pcs Pepa Raraunga 1.72V261LA20TF8.pdf2.72V261LA20TF8.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V261LA20TF8
IDT72V261LA20TF8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 144K (16K x 9)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 50MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA