72V261LA10PFG8
Hua Hua
Tau Wae: 72V261LA10PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SS 8192X18 10NS 64TQFP
Ngā Rauemi: 72V261LA10PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V261LA10PFG8
Tau Wae 72V261LA10PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 2792 pcs Pepa Raraunga 72V261LA10PFG8.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V261LA10PFG8
IDT72V261LA10PFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 144K (16K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100kHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA Mahinga Bus Uni-Directional