72V251L15J
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V251L15J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V251L15J
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 4096X18 15NS 32PLCC
Ngā Rauemi: 1.72V251L15J.pdf2.72V251L15J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V251L15J
Tau Wae 72V251L15J Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4790 pcs Pepa Raraunga 1.72V251L15J.pdf2.72V251L15J.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC (14x11.46)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tube
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT72V251L15J
IDT72V251L15J-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rahi Mahara 72K (8K x 9)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT No Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 66.7MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA
Mahinga Bus Uni-Directional Tau Wae Tuakiri 72V251
Wā Uru 10ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V251L15JGI8
72V251L15JGI8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 4096X18 15NS 32PLCC
I roto i te taonga: 5745 pcs
Tikiake: 72V251L15JGI8.pdf
RFQ
72V251L10JG
72V251L10JG
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 4096X18 10NS 32PLCC
I roto i te taonga: 3915 pcs
Tikiake: 72V251L10JG.pdf
RFQ
72V251L10PF
72V251L10PF
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 4096X18 10NS 32QFP
Tikiake: 72V251L10PF.pdf
72V251L15PF
72V251L15PF
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 4096X18 15NS 32QFP
Tikiake: 72V251L15PF.pdf
72V251L15JI
72V251L15JI
Tikiake: 72V251L15JI.pdf
72V251L10PFG8
72V251L10PFG8
Tikiake: 72V251L10PFG8.pdf
72V251L15JGI
72V251L15JGI
Tikiake: 72V251L15JGI.pdf
72V251L15JI8
72V251L15JI8
Tikiake: 72V251L15JI8.pdf
72V251L10JG8
72V251L10JG8
Tikiake: 72V251L10JG8.pdf
72V251L15J8
72V251L15J8
Tikiake: 72V251L15J8.pdf
72V251L10PF8
72V251L10PF8
Tikiake: 72V251L10PF8.pdf
72V251L10PFG
72V251L10PFG
Tikiake: 72V251L10PFG.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel