72V245L15TF
Hua Hua
Tau Wae: 72V245L15TF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 4096X18 15NS 64QFP
Ngā Rauemi: 1.72V245L15TF.pdf2.72V245L15TF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V245L15TF
Tau Wae 72V245L15TF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4939 pcs Pepa Raraunga 1.72V245L15TF.pdf2.72V245L15TF.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V245L15TF
IDT72V245L15TF-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 72K (4K x 18)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 66.7MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA
Mahinga Bus Uni-Directional Tau Wae Tuakiri 72V245
Wā Uru 10ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V245L15PF8
72V245L15PF8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 4KX18 15NS 64QFP
I roto i te taonga: 5642 pcs
Tikiake: 72V245L15PF8.pdf
RFQ
72V245L10TFG
72V245L10TFG
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 4096X18 10NS 64QFP
I roto i te taonga: 4615 pcs
Tikiake: 72V245L10TFG.pdf
RFQ
72V245L15TFGI8
72V245L15TFGI8
Whakaahuatanga: IC MEM FIFO 4096X18 64QFP
Tikiake: 72V245L15TFGI8.pdf
72V245L15TFI
72V245L15TFI
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 4096X18 15NS 64QFP
Tikiake: 72V245L15TFI.pdf
72V245L15PFI
72V245L15PFI
Tikiake: 72V245L15PFI.pdf
72V245L15TFGI
72V245L15TFGI
Tikiake: 72V245L15TFGI.pdf
72V245L15TFI8
72V245L15TFI8
Tikiake: 72V245L15TFI8.pdf
72V245L15TF8
72V245L15TF8
Tikiake: 72V245L15TF8.pdf
72V245L20PF
72V245L20PF
Tikiake: 72V245L20PF.pdf
72V245L10TFG8
72V245L10TFG8
Tikiake: 72V245L10TFG8.pdf
72V245L15PFI8
72V245L15PFI8
Tikiake: 72V245L15PFI8.pdf
72V245L15PF
72V245L15PF
Tikiake: 72V245L15PF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel