72V235L10TF
Hua Hua
Tau Wae: 72V235L10TF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 2048X18 10NS 64QFP
Ngā Rauemi: 1.72V235L10TF.pdf2.72V235L10TF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V235L10TF
Tau Wae 72V235L10TF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5363 pcs Pepa Raraunga 1.72V235L10TF.pdf2.72V235L10TF.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V235L10TF
IDT72V235L10TF-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 36K (2K x 18)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 100MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA
Mahinga Bus Uni-Directional Tau Wae Tuakiri 72V235
Wā Uru 6.5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V235L15PFI
72V235L15PFI
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 2048X18 15NS 64TQFP
I roto i te taonga: 5696 pcs
Tikiake: 72V235L15PFI.pdf
RFQ
72V235L10PFG8
72V235L10PFG8
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 2048X18 10NS 64TQFP
I roto i te taonga: 6305 pcs
Tikiake: 72V235L10PFG8.pdf
RFQ
72V235L10TFG8
72V235L10TFG8
Whakaahuatanga: IC FIFO 2048X18 SYNC 64TQFP
Tikiake: 72V235L10TFG8.pdf
72V235L10PF
72V235L10PF
Tikiake: 72V235L10PF.pdf
72V233L7-5PFI8
72V233L7-5PFI8
Whakaahuatanga: IC FIFO 1024X18 80QFP
Tikiake:
72V235L10PF8
72V235L10PF8
Tikiake: 72V235L10PF8.pdf
72V235L10PFG
72V235L10PFG
Tikiake: 72V235L10PFG.pdf
72V235L10TF8
72V235L10TF8
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 2048X18 10NS 64QFP
Tikiake: 72V235L10TF8.pdf
72V235L15PF8
72V235L15PF8
Tikiake: 72V235L15PF8.pdf
72V235L10TFG
72V235L10TFG
Tikiake: 72V235L10TFG.pdf
72V233L7-5PFI
72V233L7-5PFI
Whakaahuatanga: IC FIFO 1024X18 7-5NS 80QFP
Tikiake: 72V233L7-5PFI.pdf
72V235L15PF
72V235L15PF
Tikiake: 72V235L15PF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel