72V231L20J
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V231L20J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V231L20J
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 2048X9 20NS 32-PLCC
Ngā Rauemi: 1.72V231L20J.pdf2.72V231L20J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V231L20J
Tau Wae 72V231L20J Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4066 pcs Pepa Raraunga 1.72V231L20J.pdf2.72V231L20J.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC (14x11.46)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tube
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT72V231L20J
IDT72V231L20J-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rahi Mahara 18K (2K x 9)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT No Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 50MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA
Mahinga Bus Uni-Directional Tau Wae Tuakiri 72V231
Wā Uru 12ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V231L15PFGI8
72V231L15PFGI8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 2048X9 15NS 32-TQFP
I roto i te taonga: 6287 pcs
Tikiake: 72V231L15PFGI8.pdf
RFQ
72V231L20PF8
72V231L20PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 2048X9 20NS 32-TQFP
I roto i te taonga: 5263 pcs
Tikiake: 72V231L20PF8.pdf
RFQ
72V231L15PFI
72V231L15PFI
Tikiake: 72V231L15PFI.pdf
72V233L6PF
72V233L6PF
Whakaahuatanga: IC FIFO 1024X18 6NS 80QFP
Tikiake: 72V233L6PF.pdf
72V233L6BC
72V233L6BC
Whakaahuatanga: IC FIFO 1024X18 6NS 100BGA
Tikiake: 72V233L6BC.pdf
72V233L6PF8
72V233L6PF8
Tikiake: 72V233L6PF8.pdf
72V231L15PFI8
72V231L15PFI8
Tikiake: 72V231L15PFI8.pdf
72V231L20J8
72V231L20J8
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 2048X9 20NS 32-PLCC
Tikiake: 72V231L20J8.pdf
72V231L15PF
72V231L15PF
Tikiake: 72V231L15PF.pdf
72V231L20PF
72V231L20PF
Tikiake: 72V231L20PF.pdf
72V231L15PF8
72V231L15PF8
Tikiake: 72V231L15PF8.pdf
72V231L15PFGI
72V231L15PFGI
Tikiake: 72V231L15PFGI.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel