72V215L15TF
Hua Hua
Tau Wae: 72V215L15TF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 512X18 15NS 64STQFP
Ngā Rauemi: 1.72V215L15TF.pdf2.72V215L15TF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V215L15TF
Tau Wae 72V215L15TF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4293 pcs Pepa Raraunga 1.72V215L15TF.pdf2.72V215L15TF.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V215L15TF
IDT72V215L15TF-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 9K (512 x 18)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 66.7MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA