72V211L15PFGI
Hua Hua
Tau Wae: 72V211L15PFGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 512X9 15NS 32-TQFP
Ngā Rauemi: 1.72V211L15PFGI.pdf2.72V211L15PFGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V211L15PFGI
Tau Wae 72V211L15PFGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 9419 pcs Pepa Raraunga 1.72V211L15PFGI.pdf2.72V211L15PFGI.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 32-TQFP (7x7)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 32-LQFP Ētahi Ingoa 800-1514
IDT72V211L15PFGI
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 4.5K (512 x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA Mahinga Bus Uni-Directional