72V2113L7-5BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V2113L7-5BC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V2113L7-5BC
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SUPERSYNCII 7-5NS 100BGA
Ngā Rauemi: 1.72V2113L7-5BC.pdf2.72V2113L7-5BC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V2113L7-5BC
Tau Wae 72V2113L7-5BC Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1085 pcs Pepa Raraunga 1.72V2113L7-5BC.pdf2.72V2113L7-5BC.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 100-CABGA (11x11)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 100-LBGA Ētahi Ingoa 800-2333
IDT72V2113L7-5BC
IDT72V2113L7-5BC-ND
IDT72V2113L75BC
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 4.5M (256K x 18)(512K x 9)
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 133.3MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72V2113 Wā Uru 5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V2113L6PFG8
72V2113L6PFG8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC MEM FIFO SUPERSYNCII 80-TQFP
I roto i te taonga: 4610 pcs
Tikiake: 72V2113L6PFG8.pdf
RFQ
72V2113L7-5BCGI
72V2113L7-5BCGI
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 3.3V 5NS 100-LBGA
I roto i te taonga: 723 pcs
Tikiake: 72V2113L7-5BCGI.pdf
RFQ
72V2113L6PFG
72V2113L6PFG
Whakaahuatanga: IC FIFO SUPERSYNCII 6NS 80TQFP
I roto i te taonga: 775 pcs
Tikiake: 72V2113L6PFG.pdf
72V2113L7-5BCGI8
72V2113L7-5BCGI8
I roto i te taonga: 970 pcs
Tikiake: 72V2113L7-5BCGI8.pdf
72V2113L7-5PF8
72V2113L7-5PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO SUPERSYNCII 7-5NS 80TQFP
I roto i te taonga: 4584 pcs
Tikiake: 72V2113L7-5PF8.pdf
72V2113L6PF
72V2113L6PF
Tikiake: 72V2113L6PF.pdf
72V2113L6PF8
72V2113L6PF8
Tikiake: 72V2113L6PF8.pdf
72V2113L7-5PF
72V2113L7-5PF
Tikiake: 72V2113L7-5PF.pdf
72V2113L7-5BCI
72V2113L7-5BCI
Tikiake: 72V2113L7-5BCI.pdf
72V2113L7-5PFGI
72V2113L7-5PFGI
I roto i te taonga: 809 pcs
Tikiake: 72V2113L7-5PFGI.pdf
72V2113L6BC
72V2113L6BC
Whakaahuatanga: IC FIFO SUPERSYNCII 6NS 100-BGA
I roto i te taonga: 818 pcs
Tikiake: 72V2113L6BC.pdf
72V2113L15PF8
72V2113L15PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 80-TQFP
Tikiake: 72V2113L15PF8.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel