72V2101L10PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V2101L10PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 262144X9 10NS 64TQFP
Ngā Rauemi: 72V2101L10PFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
45 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V2101L10PFG
Tau Wae 72V2101L10PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1413 pcs Pepa Raraunga 72V2101L10PFG.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V2101L10PFG
IDT72V2101L10PFG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 2.25M (256K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72V2101 Wā Uru 6.5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V205L20PF8
72V205L20PF8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 16KX9 20NS 64QFP
I roto i te taonga: 4536 pcs
Tikiake: 72V205L20PF8.pdf
RFQ
72V2101L15PFI
72V2101L15PFI
Whakaahuatanga: IC FIFO SS 131X18 15NS 64QFP
I roto i te taonga: 4605 pcs
Tikiake: 72V2101L15PFI.pdf
RFQ
72V2101L15PF8
72V2101L15PF8
Tikiake: 72V2101L15PF8.pdf
72V205L20PF
72V205L20PF
Tikiake: 72V205L20PF.pdf
72V2101L20PF
72V2101L20PF
Tikiake: 72V2101L20PF.pdf
72V2101L15PF
72V2101L15PF
Tikiake: 72V2101L15PF.pdf
72V2101L10PFG8
72V2101L10PFG8
Whakaahuatanga: IC FIFO 262144X9 10NS 64TQFP
Tikiake: 72V2101L10PFG8.pdf
72V2101L15PFI8
72V2101L15PFI8
Tikiake: 72V2101L15PFI8.pdf
72V2101L10PF8
72V2101L10PF8
Tikiake: 72V2101L10PF8.pdf
72V205L20TF
72V205L20TF
Tikiake: 72V205L20TF.pdf
72V205L20TF8
72V205L20TF8
Tikiake: 72V205L20TF8.pdf
72V2101L10PF
72V2101L10PF
Tikiake: 72V2101L10PF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel