72V205L15TFGI8
Hua Hua
Tau Wae: 72V205L15TFGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MEM FIFO 16KX9 64QFP
Ngā Rauemi: 72V205L15TFGI8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V205L15TFGI8
Tau Wae 72V205L15TFGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5153 pcs Pepa Raraunga 72V205L15TFGI8.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Paa / Case 64-LQFP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 4.5K (256 x 18)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 66.7MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA