72V205L10PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V205L10PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 16KX9 10NS 64QFP
Ngā Rauemi: 1.72V205L10PFG8.pdf2.72V205L10PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V205L10PFG8
Tau Wae 72V205L10PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 9696 pcs Pepa Raraunga 1.72V205L10PFG8.pdf2.72V205L10PFG8.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V205L10PFG8
IDT72V205L10PFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 4.5K (256 x 18)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72V205 Wā Uru 6.5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V205L15PF
72V205L15PF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 16KX9 15NS 64QFP
I roto i te taonga: 4362 pcs
Tikiake: 72V205L15PF.pdf
RFQ
72V201L20PF
72V201L20PF
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 256X9 20NS 32-TQFP
I roto i te taonga: 4868 pcs
Tikiake: 72V201L20PF.pdf
RFQ
72V205L10TF
72V205L10TF
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 16KX9 10NS 64QFP
Tikiake: 72V205L10TF.pdf
72V205L10PF8
72V205L10PF8
Tikiake: 72V205L10PF8.pdf
72V205L10TF8
72V205L10TF8
Tikiake: 72V205L10TF8.pdf
72V201L20J8
72V201L20J8
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 256X9 20NS 32-PLCC
Tikiake: 72V201L20J8.pdf
72V205L10PFG
72V205L10PFG
Tikiake: 72V205L10PFG.pdf
72V205L10TFG8
72V205L10TFG8
Tikiake: 72V205L10TFG8.pdf
72V205L15PF8
72V205L15PF8
Tikiake: 72V205L15PF8.pdf
72V205L10TFG
72V205L10TFG
Tikiake: 72V205L10TFG.pdf
72V201L20PF8
72V201L20PF8
Tikiake: 72V201L20PF8.pdf
72V205L10PF
72V205L10PF
Tikiake: 72V205L10PF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel