72V201L10PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V201L10PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 256X9 10NS 32-TQFP
Ngā Rauemi: 72V201L10PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V201L10PFG8
Tau Wae 72V201L10PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 10523 pcs Pepa Raraunga 72V201L10PFG8.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 32-TQFP (7x7)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 32-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V201L10PFG8
IDT72V201L10PFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 2.25K (256 x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72V201 Wā Uru 6.5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V201L15PFGI8
72V201L15PFGI8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 256X9 15NS 32-TQFP
I roto i te taonga: 10991 pcs
Tikiake: 72V201L15PFGI8.pdf
RFQ
72V201L10J8
72V201L10J8
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 256X9 10NS 32-PLCC
I roto i te taonga: 4103 pcs
Tikiake: 72V201L10J8.pdf
RFQ
72V201L15PF8
72V201L15PF8
Tikiake: 72V201L15PF8.pdf
72V201L10PFG
72V201L10PFG
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 256X9 10NS 32-TQFP
Tikiake: 72V201L10PFG.pdf
72V201L15PFGI
72V201L15PFGI
Tikiake: 72V201L15PFGI.pdf
72V110163L10PF8
72V110163L10PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO QFP
Tikiake:
72V201L10PF
72V201L10PF
Tikiake: 72V201L10PF.pdf
72V201L10J
72V201L10J
Tikiake: 72V201L10J.pdf
72V201L15PF
72V201L15PF
Tikiake: 72V201L15PF.pdf
72V201L15J8
72V201L15J8
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC 256X9 15NS 32-PLCC
Tikiake: 72V201L15J8.pdf
72V201L10PF8
72V201L10PF8
Tikiake: 72V201L10PF8.pdf
72V201L15J
72V201L15J
Tikiake: 72V201L15J.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel