72V05L25J
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V05L25J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V05L25J
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO ASYNCH 4096X18 32PLCC
Ngā Rauemi: 1.72V05L25J.pdf2.72V05L25J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V05L25J
Tau Wae 72V05L25J Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4682 pcs Pepa Raraunga 1.72V05L25J.pdf2.72V05L25J.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC (14x11.46)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tube
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT72V05L25J
IDT72V05L25J-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Raraunga Raraunga 28.5MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 75mA