728980JG8
Hua Hua
Tau Wae: 728980JG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 256X256 44-PLCC
Ngā Rauemi: 1.728980JG8.pdf2.728980JG8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 728980JG8
Tau Wae 728980JG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4900 pcs Pepa Raraunga 1.728980JG8.pdf2.728980JG8.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 4.75 V ~ 5.25 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC (16.59x16.59)
Raupapa 7200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 44-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT728980JG8
IDT728980JG8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Nga Rohe Whaiaro 1 Whakaahuatanga Taipitopito Multiplexer 1 x 8:8 44-PLCC (16.59x16.59)
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa - Takahanga 1 x 8:8
Tau Wae Tuakiri 728980
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
728980J
728980J
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC DGTL SW 256X256 44-PLCC
I roto i te taonga: 19452 pcs
Tikiake: 728980J.pdf
RFQ
728A
728A
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: XFRMR LAMINATED 210VA CHAS MOUNT
I roto i te taonga: 761 pcs
Tikiake: 728A.pdf